link spy phone untuk blackberry tips on catching a cheating spouse sms spy useing bluetooth app iphone monitoring app
Изменить размер шрифта


Новая темаОтветить Страница 1 из 1   [ Сообщений: 2 ]
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Пчелиные продукты при лечении бесплодия
СообщениеДобавлено: 10 янв 2009, 12:36 
фанат
фанат
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2006, 11:14
Сообщения: 16467
Откуда: Kiev
Статья на украинском языке, перевод будет помещен в ближайшие дни.

Бджолині продукти у лікуванні безпліддя
Бджоли — мудрі фармацевти. Народна медицина безмежно довіряє їм у виборі цінних джерел нектару і пилку. Продукти бджільництва — мед, бджолина отрута, прополіс, маточне молочко, перга і пилок відіграють важливу роль в профілактиці і лікуванні ряду захворювань людини, оскільки вони містять біологічно цінні амінокислоти, білки, вуглеводи, бальзами, ферменти і, що дуже важливо, мікроелементи. Посудіть самі, в крові людини міститься 24 мікроелементи, які забезпечують нормальну життєдіяльність організму, з них 22 входять до складу продуктів бджільництва.
Біологічна активність багатьох мікроелементів пов'язана з їхньою взаємодією з ферментами і вітамінами. їхній зв'язок кількісно і якісно взаємозумовлений. Порушення цих зв'язків, викликає розлад тих або інших функцій в організму. Так, ефективність лікування вітаміном Ві посилюється, якщо з їжею поступає достатня кількість марганцю. Утворення кісткової тканини залежить від активності зв'язку кобальту, міді з вітамінами А, В, С і Ета нікотиновою кислотою. Дефіцит вітаміну Е та цинку спричиняє статеві розлади, порушується здатність сперматозоїдів до запліднення. У продуктах медоносної бджоли містяться такі мікроелементи: у меді — алюміній, бор, залізо, йод, свинець, сірка, титан, фосфор, хлор, хром, цинк; у бджолиній отруті — залізо, йод, калій, кальцій, магній, марганець, сірка, цинк; у маточному молочку — залізо, золото, кальцій, кобальт, кремній, магній, марганець, нікель, срібло, хром, сірка, цинк; у прополісі — алюміній, ванадій, залізо, кальцій, марганець, кремній, стронцій; у перзі — барій, вольфрам, залізо, золото, мідь, цинк, олово, платина, срібло, стронцій.
В організмі людини мікроелементи накопичуються вибірково, в різних органах: цинк — у статевих
органах, гіпофізі, підшлунковій залозі; йод — в щитоподібній залозі; мідь — у печінці та кістковому мозку; кадмій і молібден — у нирках; нікель — у підшлунковій залозі; літій — у легенях; стронцій — у кістках.
До складу меду входять амінокислоти, ензими, вітамінний комплекс. Основний компонент меду — вуглеводи.
Лікарі-дієтологи, педіатри, геронтологи (які займаються питаннями спостереження, людиною), одностайні у своїй оцінці меду не тільки як поживного харчового продукту, але і як лікувального засобу при захворюваннях серцево-судинної і травної систем, виснаженнях, статевих розладах, та особливо корисний мед для літніх людей, дітей і тих, хто займається важкою фізичною і розумовою працею.
Антибактеріальна і протимікробна активність меду доведена і успішно застосовується мед для лікування ран і грибкових захворювань. Високою антибактеріальною активністю наділені каштановий, липовий і високогірні сорти меду.
Зберігати мед найкраще у скляному, пластмасовому чи емальованому герметичному посуді за температури нижче 10°С, в сухому і чистому приміщенні. Дуже важливо як для здорової людини, так і страждаючої різними порушеннями функцій організму, замінити звичайне споживання цукру на мед.
До вищевикладених біологічних цінностей меду можна додати: він не вражає слизову оболонку травного тракту, легко і швидко всмоктується, швидко звільняє необхідну енергію і відновлює втрачені сили (у спортсменів, працівників важкої фізичної праці), легше за інші цукри фільтрується нирками, надає природну, злегка послаблювальну дію (при запорах), це й доступний і порівняно недорогий продукт заспокійливо впливає на центральну нервову систему.
Так, ще в "Пчеловодстве" А.Андріяшева за 1775 р. рекомендований старовинний рецепт збірного меду, який п'ють як заспокійливий засіб. Приблизно на один літр меду додають три літри теплої води і небагато хмелю. Ретельно змішують і варять на повільному вогні до тих пір, поки об'єм не зменшиться наполовину. Остудити, додати шматок житнього хліба, змоченого у дріжджах. Рідина має бродити до двох місяців.
Наведений рецепт можна рекомендувати хворим, які страждають різними формами імпотенції та іншими статевим розладами. Таким хворим можна застосовувати й інший рецепт: на два літра відвару з ягід і фруктів (малини, полуниці, смородини, вишні, яблук і груш) додають один літр меду, дріжджі, хміль, шматок житнього хліба. З моменту бродіння хліб виймають, а відвар ставлять у тепле місце на 8 днів, далі п'ють по 50 г на день.
Нині чимало молодих родин страждають на безпліддя. Одні вважають, що це через зіпсоване навколишнє середовище, інші безпідставно звинувачують одне одного. Часто сім'я, не витримуючи таких випробувань, розпадається.
З точки зору медицини безпліддя в сім'ї викликається цілим рядом причин або із боку одного, або з боку обох — чоловіка і жінки. Одна частина цих причин вроджена, а інша — травматичного, інфекційного, гормонального і обмінного характеру. Настанню вагітності передують численні природно протікаючі процеси, які мають проходити нормально. Це спермоутворення, викид сперми, депонування її у піхві, проникнення сперматозоїдів у матку і труби, овуляція, потрапляння яйцеклітини в трубу, її запліднення, проходження яйцеклітини і, нарешті, імплантація її у матці. Звідси можна зробити висновок, наскільки складний процес переміщення статевих клітин у генітальній системі чоловіка і жінки. Інколи незначна причина може негативно вплинути на злиття цих клітин. Зазвичай ці завади встановлює лікар.
Молоді люди, вступаючи в шлюб, мають обов'язково відвідати відповідних фахівців: сексолога, уролога, андролога. Безплідним вважається шлюб, якщо вагітність у дружини не наступає протягом 2—3 років сімейного життя. При нормальних аналізах сперми чоловіка обстежують дружину. Кількість чоловічої сперми, яка виділяється в нормі, становить від 2 до 8 мл, а вміст сперматозоїдів в загальній її кількості — від 100 до 300 млн. Рухливість сперматозоїдів має становити 70—80% через 1 годину після сім'явивержен-ня. Зниження цих показників і поява патологічних форм сперматозоїдів визначає їхню здатність до запліднення. Народна медицина має в своєму арсеналі широкий спектр засобів, які сприяють якісній та кількісній зміні сперматозоїдів. Хоча механізм дії багатьох з них вивчений недостатньо, офіційна медицина і народні медики на підставі багаторічного досвіду застосовують золотий корінь (екстракт родіоли). Його отримують з подрібненого коріння і кореневищ цієї рослини; настоюючи на 40%-ному спирті у співвідношенні 1:1. П'ють по 8 крапель двічі за день протягом 2 тижнів. Курс лікування повторюють 3—4 рази. Золотий корінь покращує обмінні процеси в передміхуровій залозі, зокрема збільшує кількість лецитинових зерен, які характеризують функціональну здатність передміхурової залози.
Лимонник китайський — один із засобів традиційної східної медицини. 10%-на настоянка насіння лимонника на 70%-ному спирті надає тонізуючу дію організму загалом і розвитку сперматозоїдів зокрема.
Квітковий пилок, завдяки наявності вітаміну Е та інших компонентів можна з успіхом застосовувати під час лікування безпліддя. Необхідно до однієї частини пилку додати 1—2 частини меду і ретельно змішати.
Зберігати в прохолодному місці. Гранульований квітковий пилок можна заздалегідь подрібнити в кавомолці. Застосовувати вранці перед їдою по 1—2 столові ложки з чаєм або молоком упродовж одного місяця.
Завдяки наявності вітамінів, цинку і біокаталізаторів величезну біологічну цінність для розвитку сперматозоїдів, їх збереження дає маточне молочко. Призначають апілак по 0,01 г тричі на день під язик. Лікування до 20—25 днів. Нативне молочко застосовують у концентрації 1:10 або 1:100 з медом.
Матеріал підготувала М.І.ЧЕРВОНЕНКО,
Черкаська область
Журнал «Пасіка», №11, 2008 р., м.Київ.

_________________
"Самым практичным в деле является наличность правильной теории" Гете


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Пчелиные продукты в лечении бесплодия
СообщениеДобавлено: 14 янв 2009, 23:42 
фанат
фанат
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2006, 11:14
Сообщения: 16467
Откуда: Kiev
Пчелиные продукты в лечении бесплодия
Пчелы - мудрые фармацевты. Народная медицина беспредельно доверяет им в выборе ценных источников нектара и пыльце. Продукты пчеловодства - мед, пчелиный яд, прополис, маточное молочко, перга и пыльца сыграют важную роль в профилактике и лечении ряда заболеваний человека, поскольку они содержат биологически ценные аминокислоты, белки, углеводы, бальзамы, ферменты и, что очень важно, микроэлементы. Посудите самые, в крови человека содержится 24 микроэлемента, которые обеспечивают нормальную жизнедеятельность организма, из них 22 входят в состав продуктов пчеловодства.
Биологическая активность многих микроэлементов связана с их взаимодействием с ферментами и витаминами. их связь количественно и качественно взаимообусловленный. Нарушение этих связей, вызывает разлад тех или других функций в организме. Так, эффективность лечения витамином В1 усиливается, если с пищей поступает достаточное количество марганца. Образование костной ткани зависит от активности связи кобальта, меди с витаминами А, В, С и Е и никотиновой кислотой. Дефицит витамина Е и цинка служит причиной половые разладов, поднимается способность сперматозоидов к оплодотворению. В продуктах медоносной пчелы содержатся такие микроэлементы: в меде - алюминий, бор, железо, йод, свинец, сера, титан, фосфор, хлор, хром, цинк; в пчелином яде - железо, йод, калий, кальций, магний, марганец, сера, цинк; в маточном молочке - железо, золото, кальций, кобальт, кремний, магний, марганец, никель, серебро, хром, сера, цинк; в прополисе - алюминий, ванадий, железо, кальций, марганец, кремний, стронций; в перге - барий, вольфрам, железо, золото, медь, цинк, олово, платина, серебро, стронций.
В организме человека микроэлементы накапливаются выборочно, в разных органах: цинк - в половых
органах, гипофизе, поджелудочной железе; йод - в щитообразной железе; медь - в печени и костном мозгу; кадмий и молибден - в нырках; никель - в поджелудочной железе; литий - в легких; стронций - в костях.
В состав меда входят аминокислоты, энзими, витаминный комплекс. Основной компонент меда - углеводы.
Врачи-Диетологи, педиатры, геронтологи (которые занимаются вопросами наблюдения, человеком), единодушные в своей оценке меда не только как питательного пищевого продукта, но и как лечебного средства при заболеваниях сердечно-сосудистой и травной систем, истощениях, половых разладах, и особенно полезный мед для пожилых людей, детей и тех, кто занимается трудным физическим и умственным трудом.
Антибактериальная и противомикробная активность меда доказанная и успешно применяется мед для лечения ран и грибковых заболеваний. Высокой антибактериальной активностью наделенные каштановый, липовый и высокогорные сорта меда.
Сохранять мед лучше всего в стеклянной, пластмассовой или эмалированной герметичной посуде за температуры ниже 10°С, в сухом и чистом помещении. Очень важно как для здорового человека, так и страдающей разными нарушениями функций организма, заменить обычное потребление сахара на мед.
К вышеизложенным биологическим ценностям меда можно прибавить: он не поражает слизистую оболочку травного тракта, легко и быстро всасывается, быстро освобождает необходимую энергию и восстанавливает утраченные силы (у спортсменов, работников трудной физической работы), легче за другие сахара фильтруется почками, предоставляет естественную, слегка слабительное действие (при запорах), это и доступный и сравнительно недорогой продукт успокоительно влияет на центральную нервную систему.
Так, еще в "Пчеловодстве" А.Андрияшева за 1775 г. рекомендован старинный рецепт сборного меда, который пьют как успокоительное средство. Приблизительно на один литр меда прибавляют три литра теплой воды и немного хмеля. Тщательно смешивают и варят на медленном огне до тех пор, пока объем не уменьшится наполовину. Охладить, прибавить шмат ржаного хлеба, смоченного в дрожжах. Жидкость должна бродить до двух месяцев.
Приведенный рецепт можно рекомендовать больным, которые страдают разными формами импотенции и другими половым растройствами. Таким больным можно применять и другой рецепт: на два литра отвара из ягод и фруктов (малины, клубники, смородины, высшие, яблок и груш) прибавляют один литр меда, дрожжи, хмель, шмат ржаного хлеба. С момента брожения хлеб вынимают, а отвар ставят в теплое место на 8 дней, дальше пьют по 50 г на день.
Ныне немало молодых семей страдают на бесплодие. Одни считают, что это через испорченную окружающую среду, другие безосновательно предъявляют обвинение одному одному. Часто семья, не выдерживая таких испытаний, распадается.
С точки зрения медицины бесплодия в семьи вызывается целым рядом причин или из стороны одного, или со стороны обеих - мужчины и женщины. Одна часть этих причин урожденная, а другая - травматического, инфекционного, гормонального и обменного характера. Наступлению беременности передуют многочисленные естественно протекающие процессы, которые должными проходить нормально. Это спермообразование, выброс спермы, депонирование ее во влагалище, проникновение сперматозоидов в матку и трубы, овуляция, попадание яйцеклетки в трубу, ее оплодотворение, прохождение яйцеклетки и, в конце концов, имплантация ее в матке. Отсюда можно сделать вывод, насколько сложный процесс перемещения половых клеток в генитальной системе мужчины и женщины. Иногда незначительная причина может отрицательно повлиять на слияние этих клеток. По обыкновению эти помехи устанавливает врач.
Молодые люди, вступая в брак, должны обязательно посетить соответствующих специалистов: сексолога, уролога, андролога. Бесплодным считается брак, если беременность у жены не наступает на протяжении 2—3 лет семейной жизни. При нормальных анализах спермы мужчины обследуют жену. Количество мужской спермы, которая выделяется в норме, представляет от 2 до 8 мл, а содержимое сперматозоидов в общему ее количестве — от 100 до 300 млн. Подвижность сперматозоидов должны составлять 70—80% через 1 час после семяизвержения. Снижение этих показателей и появление патологических форм сперматозоидов определяет их способность к оплодотворению. Народная медицина имеет в своем арсенале широкий спектр средств, которые оказывают содействие качественному и количественному изменению сперматозоидов. Хотя механизм действия многих из них изучен недостаточно, официальная медицина и народные медики на основании многолетнего опыта применяют золотой корень (экстракт родіоли). Его получают из измельченных корней и корневищ этого растения; настаивая на 40%-ному спирте в соотношении 1:1. Пьют по 8 капель дважды за день на протяжении 2 недель. Курс лечения повторяют 3-4 раза. Золотой корень улучшает обменные процессы в предстательной железе, в частности увеличивает количество лецитинових зерен, которые характеризуют функциональную способность предстательной железы.
Лимонник китайский - один из средств традиционной восточной медицины. 10%-на настойка семян лимонника на 70%-ному спирте предоставляет тонизирующее действие организма вообще и развития сперматозоидов в частности.
Цветочная пыльца, благодаря наличия витамина Е и других компонентов можно с успехом применять во время лечения бесплодия. Необходимо до одной части пыльце прибавить 1-2 части меда и тщательно смешать.
Сохранять в прохладном месте. Гранулированную цветочную пыльцу можно заранее измельчить в кофемолке. Применять утром перед едой по 1-2 столовые ложки с чаем или молоком вдоль одного месяца.
Благодаря наличия витаминов, цинка и биокатализаторов огромную биологическую ценность для развития сперматозоидов, их сохранение дает маточное молочко. Назначают апилак по 0,01 г трижды на день под язык. Лечение до 20-25 дней. Нативное молочко применяют в концентрации 1:10 или 1:100 с медом.
Материал подготовила М.И.ЧЕРВОНЕНКО,
Черкасская область
Журнал «Пасека», №11, 2008 г., г.Киев.

_________________
"Самым практичным в деле является наличность правильной теории" Гете


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Новая темаОтветить Страница 1 из 1   [ Сообщений: 2 ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
© 2008-2013 airbees.com | Designed by creo.su

Русская поддержка phpBB