link spy phone untuk blackberry tips on catching a cheating spouse sms spy useing bluetooth app iphone monitoring app
Изменить размер шрифта

Новая темаОтветить Страница 1 из 1   [ Сообщений: 15 ]
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ЗАПРОСІТЬ МЕНЕ НА ПАСІКУ!
СообщениеДобавлено: 29 авг 2008, 11:44 
новичок
новичок

Всім привіт! Мене звати В'ячеславом. Я маю намір створити пасіку, але толком навіть ніколи не був на пасіці (розплід в очі не бачив). Якщо ваша ласка, ЗАПРОСІТЬ МЕНЕ НА ПАСІКУ!

Профиль Отправить личное сообщение  

Заголовок сообщения: Re: ЗАПРОСІТЬ МЕНЕ НА ПАСІКУ!
СообщениеДобавлено: 07 сен 2008, 16:44 
фанат
фанат

В'ячеслав писал(а):
Всім привіт! Мене звати В'ячеславом. Я маю намір створити пасіку, але толком навіть ніколи не був на пасіці (розплід в очі не бачив). Якщо ваша ласка, ЗАПРОСІТЬ МЕНЕ НА ПАСІКУ!

В'ячеслав, чесно кажучи, основні роботи з бджолами на даний період закінчено. Зараз міркуєш над тим, с чого починати вирішення накопичених проблем по веденню господарства, та підготувати його до зимівлі, а це и роботи по ремонту будинку, покраса покрівлі, заготівля дров і т.д. Одним словом, як в відомому вислові, що спокій нам тільки сниться. Дасть Бог перезимуємо, тоді запрошу Вас весною на пасіку і відповім на Ваші запитання.
З повагою, Олександр Мельник.

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 09 сен 2008, 17:19 
новичок
новичок

Дякую за попереднє запрошення. Я про себе нагадаю, якщо Ви забудетесь ;)

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13 сен 2008, 01:31 
новичок
новичок

Привіт з Трускавця! Буду радий поспілкуватись з шанованим товариством. Борис pooh

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13 сен 2008, 12:43 
фанат
фанат

boris писал(а):
Привіт з Трускавця! Буду радий поспілкуватись з шанованим товариством. Борис pooh

boris, щиро Вас вітаю на форумі! Пару років назад був в Вашому місті. Зустрічі з людьми та красиві пейзажі оставили в мене дуже приємні спогади.

Последний раз редактировалось together 15 сен 2008, 13:17, всего редактировалось 1 раз.

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 14 сен 2008, 10:23 
новичок
новичок

нічого доброго в Трускавці нема,купа відпочиваючих і будівельних майданів apstenu

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 15 сен 2008, 01:18 
новичок
новичок

я би назвав цей форум-цвинтарний.Тиша.Хіба могил не хватає.На добраніч,цікаві співбесідники. senks

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 15 сен 2008, 14:09 
фанат
фанат

boris писал(а):
я би назвав цей форум-цвинтарний.Тиша.Хіба могил не хватає.На добраніч,цікаві співбесідники. senks

Борис, не дивлячись на те, що відвідувачів форуму стає с кожним днем більше, цей форм ще не став пристанищем різноманітних думок, що можливо із-за його специфічної направленості, а можливо є і інші причини.
uupss: Більшість відвідувачів форуму цікавляться змістом розміщеної тематичної інформації і, на жаль, тільки окремі постійні відвідувачі діляться своїми думками, та поповнюють відповідні розділи новими цікавими повідомленнями.
Сподіваюсь, що с часом все зміниться и думки стануть більш різноманітними.
bier

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 15 сен 2008, 21:31 
новичок
новичок

О.К.Ну мусив ж я зробити якусь прелюдію до свого пасічного МІКРОдосвіту-п.Фанате.поради не питаюсь,бо пасічники якась шкідницько-таємнича секта.то один при покупці мною поршого рою"забув"сказати про сушину,що треба давати,другий продав нозаметозну сімю.і таких випадків десяток.Конкуренціі бояться чи що. pipec

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 15 сен 2008, 22:30 
фанат
фанат

boris писал(а):
поради не питаюсь,бо пасічники якась шкідницько-таємнича секта.то один при покупці мною поршого рою"забув"сказати про сушину,що треба давати,другий продав нозаметозну сімю.і таких випадків десяток.Конкуренціі бояться чи що. pipec

Борис, на жаль, та серед пасічників є різні люди, але завжди треба сподіватись, що земля не без добрих та порядних людей. До того ж, окремі захворювання можуть виникати при зміні умов утримання бджіл, через те що збудники окремих хвороб є завжди, але сильні сім’ї з ними справляються непомітно. Чесно кажучи, бджолярів, які навмисне не діляться досвідом з молодими бджолярами міні дуже жаль, хай їм Бог буде суддею.
Борис, задавайте любе запитання, я відповім з урахуванням свого досвіду, а також, по можливості, дам ссилку на інші поради, чи відповіді. Як що ви уважно читали повідомлення форумчан, то наприклад, Прокудін Сергій не тільки ділиться своїм досвідом, а також, завдяки йому, я, і багато інших форумчан, мають можливість працювати з миролюбною карнікою.

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 16 сен 2008, 22:04 
новичок
новичок

зробив 5днів тому.згідно вигоди дурний поступок.приходить до мене колєга і просить щоб я купив сімї у пані в якої помер чоловік а вона не знає що з ними робити.боїться.алергія і т.д.т.п.я спочатку не хотів(пізнувато годувати на зиму)але як побачив в якому вони стані-за голову взявся.пан який їй"помагав"(бджоли були 3місяці без хазяїна)поміг так що в гніздах рамок було в 2рази більше і вони не роїлися.кліща повно.мед повирізав.розплоду на лодоню і то на одній рамці.2сімї по 3 рамки.2 по5 рамок .купив їх.зварив їм сиропу на полині і звіробої обробив сирваткою.утеплив.в жовтні варастоп дам або біпіном оброблю.не знаю будем делать посмотреть time

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 16 сен 2008, 23:29 
фанат
фанат

boris писал(а):
зробив 5днів тому.згідно вигоди дурний поступок.приходить до мене колєга і просить щоб я купив сімї у пані в якої помер чоловік а вона не знає що з ними робити.боїться.алергія і т.д.т.п.я спочатку не хотів(пізнувато годувати на зиму)але як побачив в якому вони стані-за голову взявся.пан який їй"помагав"(бджоли були 3місяці без хазяїна)поміг так що в гніздах рамок було в 2рази більше і вони не роїлися.кліща повно.мед повирізав.розплоду на лодоню і то на одній рамці.2сімї по 3 рамки.2 по5 рамок .купив їх.зварив їм сиропу на полині і звіробої обробив сирваткою.утеплив.в жовтні варастоп дам або біпіном оброблю.не знаю будем делать посмотреть time

Борис, раз вже придбали бджіл, то не жалкуйте. Дасть Бог, с Вашою допомогою сім’ї перезимують. Сподіваюсь, що перед підгодівлею Ви зменшили об’єм гнізда. Зараз потрібно дати мінімум підкормки, щоб сильно не зношувати бджіл. Дайте по 6 и 10 кг сім’ям що на 3 та 5 вуличках. Цих запасів повинно вистачить до весни, а там, при потребі, дасте канді, чи сиропу.
І ще прохання не відтягувати с обробкою від Варроа, а зробити профілактичну обробку, а може і дві, як найшвидше.
Сімі взимку пустіть зимувати по парно, через тоненьку роздільну перегородку.

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 17 сен 2008, 22:02 
новичок
новичок

дякую за пораду.але дав хіба по 3літри сиропу.п.Сашко,на другий день температура впала до +13,дощ до тепер.а полин думаю не зашкодить,з звіробоєм.гнізда утеплив і скоротив зразу.

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 17 сен 2008, 22:31 
фанат
фанат

boris писал(а):
дякую за пораду.але дав хіба по 3літри сиропу.п.Сашко,на другий день температура впала до +13,дощ до тепер.а полин думаю не зашкодить,з звіробоєм.гнізда утеплив і скоротив зразу.

Борис, як що беруть сироп, то наливайте, не чикаючи тепла, а трави не зашкодять.

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 29 янв 2009, 23:06 
новичок
новичок

У Бориса настроєніє погане!!!
Не треба другим портити, можливо через його характер йому ніхто не хоче нічого розповідати. :lol:

Новая темаОтветить Страница 1 из 1   [ Сообщений: 15 ]